LENOVO T14S G6 U5-226V/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3P/ENG
Тех. характеристики
Description LENOVO T14S G6 U5-226V/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3P/ENG
Operating system provided Windows 11 Pro
Display diagonal, " 14
Display resolution, pixels 1920 x 1200
Graphic adapter Intel ARC Graphics 130V
Connections USB-C
NPU Yes
Copilot+PC Yes
Touch sensitive screen No
Backlit keyboard Yes
Bluetooth version 5.4
Mobile Broadband No
Processor manufacturer Intel
Processor family Intel Core Ultra 5
Processor model Intel Core Ultra 5 226V (Max. 4.50 GHz, 8M, 8C)