Philips | 32E1N3100LA
/00 | 32 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x
Тех. характеристики
Description Philips | 32E1N3100LA/00 | 32 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Width 71.5
Interface HDMI
Тип Speaker(s)
Packaged Quantity 1
Diagonal Size 32
Pixel Pitch 0.36375
Integrated LAN 32E1N3100LA
Native Resolution 1920 x 1080
Brand Philips
Response time 1
Image Brightness 300
Display Position Adjustments Tilt
Image Contrast Ratio 3000:1
Product line Philips
V-Sync Rate at Max Res. 75
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Manufacturer Philips
Colour Support 16.7 million colours
Colour Category Black
Форм фактор Desktop
TFT Technology VA
Typical Response Time 1 ms (MPRT)
Цвет Textured black
Diagonal Size (metric) 81.3
LCD Backlight Technology WLED backlight
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology AMD Adaptive-Sync
Video format Full HD (1080p)
Shipping Width 93
Shipping Depth 16.2
Shipping Height 51.7
Shipping Weight 9.71
Comments With stand
Compliant Standards Mercury-free
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm