Samsung | LS27FM500EUXEN | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd
/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Тех. характеристики
Packaged Quantity 1
Interface HDMI
Тип Speaker(s)
Width 61.27
Pixel Pitch 0.3113
Diagonal Size 27
Integrated LAN S27FM500EU
Native Resolution 1920 x 1080
Brand Samsung
Response time 5
Description Samsung | LS27FM500EUXEN | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Image Brightness 250
Display Position Adjustments Tilt
V-Sync Rate at Max Res. 60
Image Contrast Ratio 1000:1
Product line Samsung
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Manufacturer Samsung
Colour Category Black
Colour Support 16.7 million colours
TFT Technology IPS
Форм фактор Desktop
Typical Response Time 5 ms (grey-to-grey)
Цвет Black
Diagonal Size (metric) 68.6
LCD Backlight Technology LED backlight
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Smart Monitor Smart monitor
Video format Full HD (1080p)
Shipping Width 66.7
HDR Capable Yes
Shipping Depth 46.7
Shipping Height 10
Shipping Weight 5.2
Comments With stand
Compliant Standards HDCP 2.2
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm