Philips | 24M2N3200NF
/00 | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms
Тех. характеристики
Description Philips | 24M2N3200NF/00 | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Форм фактор Desktop
Native Resolution 1920 x 1080
Interface DisplayPort
Integrated LAN 24M2N3200NF
Тип None
Width 54.4
Diagonal Size 24
Brand Philips
Pixel Pitch 0.2745
Packaged Quantity 1
Product line Philips Evnia 3000
OS Required Microsoft Windows 10 / 11
Manufacturer Philips
Response time 0.5
Colour Category Black
Image Brightness 300
Display Position Adjustments Tilt
V-Sync Rate at Max Res. 144
Image Contrast Ratio 1500:1
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Colour Support 16.7 million colours
TFT Technology IPS
Typical Response Time 0.5 ms (Smart MBR)
Diagonal Size (metric) 61
LCD Backlight Technology WLED backlight
Цвет Charcoal
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology VESA Adaptive-Sync
Video format Full HD (1080p)
Shipping Width 69
HDR Capable Yes
Shipping Depth 12.4
Shipping Height 42
Shipping Weight 5.36
Comments With stand (highest position)
Compliant Standards EAC RoHS
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm