LG | 27G411A-B | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd
/m² | HDMI ports quantity 1
Тех. характеристики
Description LG | 27G411A-B | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Форм фактор Desktop
Native Resolution 1920 x 1080
Interface DisplayPort
Integrated LAN 27G411A-B
Тип None
Width 61.15
Brand LG
Diagonal Size 27
Pixel Pitch 0.31
Packaged Quantity 1
Product line LG UltraGear
Manufacturer LG Electronics
Response time 1
Colour Category Black
Display Position Adjustments Tilt
Image Brightness 250
Image Contrast Ratio 1500:1
V-Sync Rate at Max Res. 120
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Colour Support 16.7 million colours
TFT Technology IPS
Typical Response Time 1 ms (MBR)
Diagonal Size (metric) 68.6
LCD Backlight Technology LED backlight
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync Premium
Video format Full HD (1080p)
HDR Capable Yes
Shipping Width 69
Shipping Depth 43
Shipping Height 14.1
Shipping Weight 5.3
Comments With stand
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm