AOC Q27G41ZDF | 27 " | QD-OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd
/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Тех. характеристики
Форм фактор Desktop
Native Resolution 2560 x 1440
Interface DisplayPort
Dynamic Contrast Ratio 80000000:1
Тип None
Width 60.93
Diagonal Size 27
Pixel Pitch 0.2292
Display Position Adjustments Tilt
Response time 0.03
Brand AOC
Packaged Quantity 1
V-Sync Rate at Max Res. 240
Product line AOC Gaming
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Integrated LAN Q27G41ZDF
Manufacturer AOC
Description AOC Q27G41ZDF | 27 " | QD-OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Typical Response Time 0.03 ms (grey-to-grey)
Diagonal Size (metric) 68.6
Цвет Red
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology VESA Adaptive-Sync
Colour Category Red
Video format QHD
Shipping Width 78
HDR Capable Yes
Shipping Depth 13.9
Shipping Height 45.5
Shipping Weight 8
Comments With stand
Compliant Standards RoHS
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm