LG Monitor 34G600A-B 34G600AB (34G600A-B)
Тех. характеристики
Description LG Monitor 34G600A-B 34G600AB (34G600A-B)
Vertical Refresh Rate 160 Hz
Neto svars 9 kg
Aspect Ratio 21:9
HDMI 2xHDMI
DisplayPort 1xDisplayPort
Pixel Pitch 0.07 x 0.23 mm
Unit Calculated Volume 0.1046
Native Resolution 3440x1440 Hz
Unit Calculated Weight 9
Response time 5 ms day
Resolution 3440x1440 dpi
Contrast Ratio 4000:1
Размер экрана 34 "