Gembird BAT-12V7AH Battery
GEMBIRD BAT-12V7AH Energenie Rech
Тех. характеристики
Processor Socket Gembird BAT-12V7AH - UPS battery - 7 Ah
Baterijas spriegums 12 V
Akumulatora ietilpība 7 ampērstunda
Product Description UPS battery
Packaged Quantity 1
Battery - 7 Ah
Iepakojuma augstums 95 mm
Voltage Provided 12
Iepakojuma dziļums 65 mm
Iepakojuma platums 150 mm