Barošanas bloks ASUS PRIME-750B 750W Bronze
Тех. характеристики
Description Barošanas bloks ASUS PRIME-750B 750W Bronze
80 PLUS Certification 80 PLUS Bronze
Output Voltage +3.3, +5, ±12 V, -12V, +5Vsb V
Power Capacity 750 Watt
Output Current +3.3V - 20 A+5V - 20 A+12V - 62.5 A-12V - 0.3 A+5VSB - 2.5 A
Output connectors 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section2 x power 8 pin +12V with detachable 4 pin section3 x 8 pin PCI Express power with detachable 2 pin section6 x 15 pin Serial ATA power3 x 4 PIN internal power
Cooling system 135 mm fan