Samsung Neo 4K QLED TV QE65QN70FAU
Тех. характеристики
Description Samsung Neo 4K QLED TV QE65QN70FAU
Product Condition Original
Package weight 28 kg
Ekrāna veids QLED
Ekrāna tehnoloģija Neo QLED
Display diagonal 165.1 cm (65")
Display Resolution 3840 x 2160 pixels
Introduction year 2025
TV Operating System Tizen
HD type 4K Ultra HD
Package width 1597 mm
Package depth 148 mm
Package height 933 mm
HDMI ports quantity 4
Warranty Terms 24 months
Power consumption (standby) 0.5 W
Wi-Fi standards Wi-Fi 5 (802.11ac)
Display Technology Neo QLED
Bluetooth version 5.3
Sound modes Adaptive Sound Pro
Product colour Black
Native Aspect Ratio 16:9
Resolution 3840x2160
AMD FreeSync Yes
RMS rated power 20 W
Smart TV Yes
VESA mounting Yes
Panel Mounting Interface 400 x 300 mm
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Yes
Internet TV Yes
Digital audio optical out 1
Цвет Black
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 189 kWh
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours 84 kWh
High Dynamic Range (HDR) supported Yes
Svars (ar statīvu) 20.8
Common interface (CI) Yes
Number of OSD languages 28
Power consumption 84
Weight (with stand) 21.8 kg
Screen shape Flat
Размер экрана 65"
Display Size (cm) 165
Speaker System 20 W RMS
Energy saving mode Yes
VESA sienas stiprinājuma atbalsts 400 x 300 mm
HDR Format Neo Quantum HDR
Operating system installed Tizen
Package Type Box
Power consumption (typical) 84 W
Dziļums (ar statīvu) 25.7
Augstums (ar statīvu) 832.2
Energy Efficiency Class (SDR) E
Energy Efficiency Class (HDR) G
Platums (ar statīvu) 1451.7
TV Tuner Presence DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Width (with stand) 1451.7 mm
Stand width 31.4 cm
Depth (with stand) 279.4 mm
Height (with stand) 890.4 mm
Width (without Stand) 1451.7 mm
Depth (without Stand) 25.7 mm
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Height (without Stand) 832.2 mm
Weight (without Stand) 20.8 kg
Product Highlights Flat 165.1 cm (65") Neo QLED4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9Motion XceleratorDVB-C, DVB-S2, DVB-T2Smart TV Internet TVWi-Fi Ethernet LAN Bluetooth