Philips OLED Smart Ambilight TV 65OLED770/12
Тех. характеристики
Description Philips OLED Smart Ambilight TV 65OLED770/12
Package weight 29.5 kg
Product Condition Original
Ekrāna veids OLED
Bluetooth version 5.2
Ekrāna tehnoloģija OLED
Display diagonal 165.1 cm (65")
TV Operating System Titan OS
Display Resolution 3840 x 2160 pixels
Package width 1660 mm
HD type 4K Ultra HD
Package depth 170 mm
Package height 995 mm
Warranty Terms 24 months
Power consumption (standby) 0.3 W
Supported graphics resolutions 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Display Technology OLED
Product colour Black
NVIDIA G-SYNC Yes
Native Aspect Ratio 16:9
RMS rated power 20 W
Resolution 3840x2160
Stand type Legs stand
Number of Speakers 2
VESA mounting Yes
Smart TV Yes
Panel Mounting Interface 300 x 300 mm
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Yes
Цвет Black
Digital audio optical out 1
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 89 kWh
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours 102 kWh
Smart modes Cinema, Filmmaker
Svars (ar statīvu) 23.2
High Dynamic Range (HDR) supported Yes
Subtitle formats supported ASS, SMI, SRT, SSA, TXT
Video apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio Return Channel (ARC) Yes
Common interface (CI) Yes
Video formats supported AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Weight (with stand) 23.5 kg
Screen shape Flat
Размер экрана 65"
Display Size (cm) 165
Speaker System 2
VESA sienas stiprinājuma atbalsts 300 x 300 mm
Teletext 1000 pages
Operating system installed Titan OS
Audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Audio formats supported AAC, FLAC, MP3, WAV
Dziļums (ar statīvu) 58
Augstums (ar statīvu) 832
Energy Efficiency Class (SDR) F
Platums (ar statīvu) 1449
Energy Efficiency Class (HDR) F
TV Tuner Presence Analog & digital
Width (with stand) 1449 mm
Depth (with stand) 248 mm
Height (with stand) 852 mm
Width (without Stand) 1449 mm
Depth (without Stand) 58 mm
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Height (without Stand) 832 mm
HDMI ports quantity 4
Weight (without Stand) 23.2 kg
Product Highlights Flat 165.1 cm (65") OLED4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2Smart TVWi-Fi Ethernet LAN BluetoothHigh Dynamic Range (HDR) supported