Samsung | LS32DG802SUXDU | 32 " | OLED | 4K | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 200 cd
/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
Тех. характеристики
Цвет Silver
Тип Speaker(s)
Pixel Pitch 0.1845
Diagonal Size 32
Brand Samsung
Response time 0.03
Image Brightness 250
Packaged Quantity 1
Display Position Adjustments Tilt
V-Sync Rate at Max Res. 240
Image Contrast Ratio 1000000:1
Product line Samsung Odyssey OLED G8
Horizontal Viewing Angle 178
Integrated LAN S32DG802SU
Manufacturer Samsung
Форм фактор Desktop
Vertical Viewing Angle 178
Native Resolution 3840 x 2160
Colour Category Silver
Colour Support 1 billion colours
Description Samsung | LS32DG802SUXDU | 32 " | OLED | 4K | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 200 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
Width 71.97
Typical Response Time 0.03 ms (grey-to-grey)
Diagonal Size (metric) 81.3
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology NVIDIA G-SYNC Compatible
Video format 4K
Smart Monitor Smart monitor
Interface DisplayPort
HDR Capable Yes
Shipping Width 81.5
Shipping Depth 53
Shipping Height 20
Shipping Weight 12
Comments With stand
Compliant Standards UL Glare Free
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm