Samsung | LS32DG802SUXDU | 32 " | OLED | 4K | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 200 cd
/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
Specifikācija
Packaged Quantity 1
Interface DisplayPort
Type Speaker(s)
Width 71.97
Diagonal Size 32
Pixel Pitch 0.1845
Model S32DG802SU
Native Resolution 3840 x 2160
Brand Samsung
Display Position Adjustments Tilt
Response time 0.03
Image Brightness 250
V-Sync Rate at Max Res. 240
Product line Samsung Odyssey OLED G8
Image Contrast Ratio 1000000:1
Horizontal Viewing Angle 178
Manufacturer Samsung
Vertical Viewing Angle 178
Colour Support 1 billion colours
Colour Category Silver
Form Factor Desktop
Typical Response Time 0.03 ms (grey-to-grey)
Colour Silver
Diagonal Size (metric) 81.3
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology NVIDIA G-SYNC Compatible
Smart Monitor Smart monitor
Video format 4K
HDR Capable Yes
Shipping Width 81.5
Shipping Depth 53
Shipping Height 20
Shipping Weight 12
Description Samsung | LS32DG802SUXDU | 32 " | OLED | 4K | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 200 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
Comments With stand
Compliant Standards UL Glare Free
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm