Par e-veikalu Piegāde Kontakti Mūsu veikals: KR.VALDEMĀRA 25/4, RĪGA, LV-1010 (+371) 67-33-33-12
 
LV RU
PROFILS
×
Ieiet
Reģistrēties
* visi lauki ir obligāti
Par mums
PVN piemērošana elektronikai
Balstoties uz Latvijas likumiem, Multisistēma Rīga piemēro PVN apgrieztās maksāšanas kārtību (reverse) no 2018. gada 1. janvāra sekojošām preču grupām:
  • Mobile tālruni, viedtālruni
  • Planšetdatori un klēpjdatori ar aksesuariem (Notebook dokstacijas)
  • E-Gramatas
  • Mates plates, video kartes, datoratmiņa, tīkla kartes

Likums izplatās uz juridiskām personām (PVN maksātājiem), pie nosacījuma, ka pasūtījuma apmaksa notiek bezskaidrā naudā.

Salons
Tiek pieņemti sekojošie kredītkaršu veidi:

Kontakti
Tālrunis (+371) 67-33-33-12
Mob.tālrunis


Whatsapp
(+371) 29-258-258 (mob.)
(+371) 26-44-99-39 (mob.)
(+371) 67-33-33-40 (fakss)
(+371) 26-35-66-09
Adrese Kr. Valdemāra 25/4, Rīga
Saikne ar administrāciju
Mūsu rekvizīti
Uzņēmums: Multisistēma Rīga
Juridiskā adrese(jur.): Vasaras 7-25, Rīga, LV-1048
Faktiskā adrese(pasta): Kr.Valdemāra 25/4, Rīga, LV-1010
Reģ.Nr: LV40003256120
Banka: A/S "Swedbank", HABALV22
IBAN konta nr.: LV97HABA0001408034085
Privātdatu izmantošanas politika
Klientu dati tiek aizsargāti un apstrādāti saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Pircēju personas dati netiek uzglabāti ilgāk, nekā tas ir nepieciešams. Pircējam ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt un saņemt informāciju par viņa iesniegtajiem un saglabātajiem datiem, tos mainīt, bloķēt un vajadzības gadījumā pieprasīt to dzēšanu.

Informācija par pircēja preču grozu tiek uzglabāta sīkdatnēs.

Sniegtie personas dati tiek izmantoti tikai pasūtījuma noformēšanai un netiek pārsniegti trešajām personām, ja tas nav saistīts ar pasūtījuma noformēšanu.
Skaidrā naudā saņemot preci
Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Kurjers izsniegs stingrās uzskaites kvīti, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā
Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas Multisitēma Riga SIA bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Apmaksa ar kredītkarti saņemot preci Rīgā
Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, kredītkartes Multisistema Riga kurjers piegādes brīdī veiks Jūsu kredītkartes autorizāciju, izmantojot Bankas izsniegtu mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Ja pirkums pārsniedz 213.43 €, lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsiet kartes autorizācijas kvīti un stingrās uzskaites kvīti, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.
Lai ievietotu tajā preci, izvēlies sev vēlamo preci no preču kataloga un spied uz pogas "nopirkt"
Pirkumu grozā vari ievietot vairākas preces un mainīt vēlamo vienību skaitu.
Lai pabeigtu pirkumu, ievadi savu kontaktinformāciju pirkumu grozā, izvēlies norēķinu veidu un gaidi zvanu no Multisistēma Rīga klientu konsultanta, kas apstiprinās pirkumu un vienosies par konkrētiem piegādes nosacījumiem.
Zvani 67333312 un mūsu klientu menedžeri sniegs atbildes uz Taviem jautājumiem!
Izdarot pirkumu elektroniski pārliecinieties vai „Preču grozā” ir viss ko vēlaties. Preču grozu Jūs varat dzēst un pārrēķināt mainot preču daudzumus, vienības un preces. Aizpildot informāciju par piegādes vietu, kontaktus, līzinga informāciju, Jūs varat atkārtoti mainīt „Preču grozu” atgriežoties tanī izmantojot opciju „Atpakaļ uz grozu” Visas cenas interneta veikalā www.multisistema.lv ir norādītas ar PVN, kas Latvijas Republikā ir 21%
Atteikuma tiesības
Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus: - pārbaudi, taču nelieto preci; - saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);

Gadījumā, ja gribi atteikties no preces, nogādā to Multisistēma Rīga birojā Rīgā, Kr.Valdemāra 25/4. Neizmirsti pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu!!!
Atteikuma forma
Preču kategorijas
Apple produktiServisa pakalpojumiDatortehnikaDatoru piederumiBiroja precesTīkla produktiViedierīcesTV un elektronikaAutoprecesOUTLET piedāvājums
Par veikalu
Par mums
Piegāde
Mūsu veikals:
Kr.Valdemāra 25/4, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
Darbdienās 10.00-18.00
Tel.nr.:
(+371) 67-33-33-12
Copyright ©2002-2024 "Multisistema Riga" SIA