Samsung | LS32DG702EUXDU | 32 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 350 cd
/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Тех. характеристики
Форм фактор Desktop
Native Resolution 3840 x 2160
Width 71.42
Interface DisplayPort
Тип Speaker(s)
Packaged Quantity 1
Pixel Pitch 0.1845
Diagonal Size 32
Integrated LAN S32DG702EU
Brand Samsung
Response time 1
Image Brightness 350
Display Position Adjustments Tilt
Product line Samsung Odyssey G7
Image Contrast Ratio 1000:1
V-Sync Rate at Max Res. 144
Horizontal Viewing Angle 178
Manufacturer Samsung
Vertical Viewing Angle 178
Colour Support 1 billion colours
Colour Category Black
Description Samsung | LS32DG702EUXDU | 32 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
TFT Technology Fast IPS
Цвет Black
Typical Response Time 1 ms (grey-to-grey)
Diagonal Size (metric) 81.3
LCD Backlight Technology LED backlight
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync Premium
Video format 4K
Smart Monitor Smart monitor
Shipping Width 79.6
HDR Capable Yes
Shipping Depth 51.7
Shipping Height 16.6
Shipping Weight 10.1
Comments With stand
Compliant Standards CEC
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm