Samsung | LS32DG702EUXDU | 32 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 350 cd
/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Specifikācija
Packaged Quantity 1
Interface DisplayPort
Type Speaker(s)
Width 71.42
Diagonal Size 32
Pixel Pitch 0.1845
Model S32DG702EU
Native Resolution 3840 x 2160
Brand Samsung
Image Brightness 350
Response time 1
Display Position Adjustments Tilt
Description Samsung | LS32DG702EUXDU | 32 " | IPS | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Image Contrast Ratio 1000:1
V-Sync Rate at Max Res. 144
Product line Samsung Odyssey G7
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Manufacturer Samsung
Colour Support 1 billion colours
Colour Category Black
Form Factor Desktop
TFT Technology Fast IPS
Typical Response Time 1 ms (grey-to-grey)
Colour Black
Diagonal Size (metric) 81.3
LCD Backlight Technology LED backlight
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync Premium
Smart Monitor Smart monitor
Video format 4K
HDR Capable Yes
Shipping Width 79.6
Shipping Depth 51.7
Shipping Height 16.6
Shipping Weight 10.1
Comments With stand
Compliant Standards CEC
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm