Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd
/m² | HDMI ports quantity 1
Тех. характеристики
Manufacturer Samsung
Форм фактор Desktop
Цвет Black
Packaged Quantity 1
Diagonal Size 27
Native Resolution 1920 x 1080
Brand Samsung
Product line Samsung
Integrated LAN S27D300GAU
Response time 5
Image Brightness 250
Display Position Adjustments Tilt
Image Contrast Ratio 1000:1
V-Sync Rate at Max Res. 100
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
TFT Technology IPS
Colour Category Black
Typical Response Time 5 ms (grey-to-grey)
Diagonal Size (metric) 68.6
LCD Backlight Technology LED backlight
Colour Support 16.7 million colours
Description Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Image Aspect Ratio 16:9
Video format Full HD (1080p)
Comments With stand
Compliant Standards TÜV safety certification
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm