Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd
/m² | HDMI ports quantity 1
Specifikācija
Colour Black
Description Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Diagonal Size 27
Response time 5
Display Position Adjustments Tilt
Image Brightness 250
Image Contrast Ratio 1000:1
V-Sync Rate at Max Res. 100
Horizontal Viewing Angle 178
Form Factor Desktop
Native Resolution 1920 x 1080
Vertical Viewing Angle 178
Colour Support 16.7 million colours
TFT Technology IPS
Typical Response Time 5 ms (grey-to-grey)
Width 61.27
Diagonal Size (metric) 68.6
LCD Backlight Technology LED backlight
Type None
Brand Samsung
Packaged Quantity 1
Product line Samsung
Image Aspect Ratio 16:9
Model S27D300GAU
Video format Full HD (1080p)
Manufacturer Samsung
Shipping Width 71
Interface HDMI
Shipping Depth 40.3
Shipping Height 10
Shipping Weight 4.3
Comments With stand
Colour Category Black
Compliant Standards TÜV safety certification
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm