Philips | 24B2N2200
/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 192
Тех. характеристики
Manufacturer Philips
Форм фактор Desktop
Цвет Black
Packaged Quantity 1
Pixel Pitch 0.2745
Diagonal Size 24
Brand Philips
Native Resolution 1920 x 1080
Product line Philips
Integrated LAN 24B2N2200
Display Position Adjustments Tilt
V-Sync Rate at Max Res. 120
Image Contrast Ratio 1500:1
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
OS Required Microsoft Windows 10 / 11
TFT Technology IPS
Colour Category Black
Diagonal Size (metric) 61
LCD Backlight Technology WLED backlight
Colour Support 16.7 million colours (8-bit)
Description Philips | 24B2N2200/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology VESA Adaptive-Sync
Video format Full HD (1080p)
Comments With stand (highest position)
Compliant Standards TUV Rheinland Eyesafe Display
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm