Green Cell PRO 20V 2.25A 45W for Lenovo IdeaPad 100 100-15IBD 100-15IBY
Specifikācija
Description Green Cell PRO 20V 2.25A 45W for Lenovo IdeaPad 100 100-15IBD 100-15IBY
Zīmolu saderība Lenovo
Tips Portatīvais dators
Ražotājs Green Cell
Izejas jauda 45 W
Barošanas avota tips Iekštelpas
Produkta krāsa Melns
Izejas spriegums 20 V
Savietojamība IdeaPad 100 100-15IBD 100-15IBY 100s-14IBR 110 110-15IBR Yoga 510
Ieejas spriegums 100 - 240 V
Ieejas strāva 1.5 A
Strāvas veids Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu
Kabeļa garums 1.2 m
Ieejas frekvence 50 - 60 Hz
Jaudas aizsardzības apraksts Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums
Pievienoti kabeļi AC
Izejas strāva 2.25 A