Samsung | LS27FG500SUXEN | 27 " | OLED | QHD | 16:9 | 180 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 200 cd
/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Specifikācija
Packaged Quantity 1
Interface DisplayPort
Type None
Width 60.99
Diagonal Size 27
Model S27FG500SU
Native Resolution 2560 x 1440
Brand Samsung
Response time 0.03
Display Position Adjustments Tilt
Image Brightness 200
Description Samsung | LS27FG500SUXEN | 27 " | OLED | QHD | 16:9 | 180 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 200 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
V-Sync Rate at Max Res. 180
Product line Samsung Odyssey OLED G5
Image Contrast Ratio 1000000:1
Horizontal Viewing Angle 178
Manufacturer Samsung
Vertical Viewing Angle 178
Colour Category Black
Colour Support 1 billion colours
Form Factor Desktop
Colour Black
Typical Response Time 0.03 ms (grey-to-grey)
Diagonal Size (metric) 68.6
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology NVIDIA G-SYNC Compatible
Video format QHD
HDR Capable Yes
Shipping Width 72.2
Shipping Depth 41.4
Shipping Height 11.4
Shipping Weight 4.9
Comments With stand
Compliant Standards HDCP 2.2
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm