SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | SALE OUT. LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Specifikācija
Description SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Connectivity Bluetooth
Series QNED85 Series
Model 65QNED85A3C
Frame Rate & Enhancement Technology 144 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
Type LED-backlit LCD TV
Width 145.6
Brand LG
Saleout DAMAGED PACKAGING
Product line LG
Manufacturer LG Electronics
Colour Category Black
Diagonal Class 65
Resolution 3840 x 2160
Diagonal Class (metric) 165
Display Format 4K UHD (2160p)
Smart TV Smart TV
HDMI Ports Qty 4
LCD Backlight Technology LED backlight
USB Ports Qty 2
Digital Audio Format Dolby Digital output
Image Aspect Ratio 16:9
Shipping Width 160
HDR Capable Yes
LED Backlight Technology Mini-LED
Video Interface HDMI
Shipping Depth 17.2
Shipping Height 97
Shipping Weight 29.8
Comments Without stand
Flat Panel Mount Interface 300 x 300 mm