LENOVO L14 G6 R5-215/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3Y/ENG
Specifikācija
Manufacturer?s estimate: Product life cycle CO2 emissions, kg 179
Manufacturer?s estimate: Manufacturing-related CO2 emissions, kg 146
Networking 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
Diagonal 14
Bluetooth version 5.4
Dimensions (WxDxH) 31.37 cm x 22.6 cm x 2.29 cm
Camera 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Display diagonal, " 14
Display 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
Total Storage Capacity 512 GB SSD
Memory 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
Internal Memory 16 GB
Display resolution, pixels 1920 x 1200
Other features 1x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 1.4a; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm)
Storage Device Size 512
Memory layout (slots x size) 1x16
Processor boost frequency 4.7
Maximum internal memory, GB 64 GB
Solid-state drive capacity 512
Memory clock speed 5600
USB-A (USB 2.0) ports quantity 1
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0
Processor cores 6
Storage 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe
Processor number of cores 6
Processor frequency 3.2
Power supply, W 65
Battery capacity, Wh 57
Supported Charger Power 65
Description LENOVO L14 G6 R5-215/14WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3Y/ENG
Screen size 14"