AC klēpjdatora lādētājs Riff RF-PDL-100W-BLACK 100W 12–24V 5A Universāls
Specifikācija
Description Riff Universāls 100W (Max 5A) AC 12-24V Manuālu pārslēdzi Portatīvā datora lādētājs ar 13 konektoriem