Philips | 32B1U3900
/00 | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x
Specifikācija
Description Philips | 32B1U3900/00 | 32 " | VA | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Colour Black
Dynamic Contrast Ratio 50000000:1
Type Speaker(s)
Diagonal Size 32
Pixel Pitch 0.18159
Brand Philips
Response time 4
Packaged Quantity 1
Image Brightness 350
Display Position Adjustments Tilt
Image Contrast Ratio 3500:1
Product line Philips
V-Sync Rate at Max Res. 60
Horizontal Viewing Angle 178
Model 32B1U3900
Manufacturer Philips
Vertical Viewing Angle 178
Form Factor Desktop
Native Resolution 3840 x 2160
Colour Support 1.074 billion colours (10-bit)
Colour Category Black
TFT Technology VA
Typical Response Time 4 ms (grey-to-grey)
Width 71.4
Diagonal Size (metric) 81.3
LCD Backlight Technology WLED backlight
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Video format 4K
Interface USB-C
Shipping Width 93
Shipping Depth 18.6
Shipping Height 56.3
Shipping Weight 16.23
Comments With stand (highest position)
Compliant Standards TUV-Ergo
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm