LG 32U990A-S | 32 " | IPS Black | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 6144 x 3456 pixels | 450 cd
/m² | HDMI ports quantity 1
Specifikācija
Form Factor Desktop
Native Resolution 6144 x 3456
Width 71.84
Interface Thunderbolt 5
Type Speaker(s)
Packaged Quantity 1
Diagonal Size 32
Pixel Pitch 0.1153
Daisy Chaining Yes
Model 32U990A-S
Brand LG
Display Position Adjustments Pivot (rotation)
Response time 5
Image Brightness 450
Product line LG UltraFine evo
Image Contrast Ratio 2000:1
V-Sync Rate at Max Res. 60
Horizontal Viewing Angle 178
Vertical Viewing Angle 178
Manufacturer LG Electronics
Colour Category Silver
Description LG 32U990A-S | 32 " | IPS Black | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 6144 x 3456 pixels | 450 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Colour Support 1.07 billion colours
TFT Technology Nano IPS Black
Typical Response Time 5 ms (grey-to-grey)
Diagonal Size (metric) 79.94
LCD Backlight Technology LED backlight
Built-in USB hub Yes
Image Aspect Ratio 16:9
Video format 6K
HDR Capable Yes
Shipping Width 93.7
Shipping Depth 18.3
Shipping Height 49
Shipping Weight 14
Comments With stand
Compliant Standards TUV Rheinland Eye Comfort Certification
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm