Galda monitora statīvs Neomounts NS-DPOS100BLACK
Specifikācija
Montāžas saskarnes saderība (max) 100 x 100
Description Galda monitora statīvs Neomounts NS-DPOS100BLACK
Maksimālais svars (tilpums) 15 kg
Ekrāna maksimālais izmērs 32
Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs 32 "
Atbalstītais ekrānu skaits 1
Maksimālais svars 15
Produkta krāsa Melns
800 mm x 800 mm No
50 mm x 50 mm No
200 mm x 100 mm No
75 mm x 75 mm Yes
100 mm x 100 mm Yes
200 mm x 200 mm No
300 mm x 300 mm No
400 mm x 200 mm No
400 mm x 300 mm No
600 mm x 300 mm No
400 mm x 400 mm No
600 mm x 400 mm No
600 mm x 600 mm No
300 mm x 200 mm No
800 mm x 400 mm No
800 mm x 600 mm No