G.Skill MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-32GIS
DDR4 | 32 GB | Unregistered (unbuffe
Specifikācija
SPD latentums 38
KIT Atmiņa Kit of 2
Atmiņa priekš DIMM
Memory voltage 1.35 V
Speed 3200 MHz (PC4-25600)
Spriegums 1.35 V
Memory layout (modules x size) 2 x 16 GB
Memory Form Factor 288-pin DIMM
Atmiņas formas standarts 288-pin DIMM
Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) 2 x 16 GB
Internal Memory 32 GB
Component for PC/Server
Capacity 32 GB
Intel Extreme Memory Profile (XMP) version 2.0
CAS Latency 16
Units per Shipping Box 1
Modules in Kit 2
Total capacity 32GB
Memory Type DDR4
Memory module capacity 16GB
Packaged Quantity 1
Number of modules 2
Garantija 2 gadi
Atmiņas spriegums 1.35 V
Buffered memory type Unregistered (unbuffered)
Memory Speed 3200
Frequency speed 3200
Storage Capacity 32
CAS latentums 16
CL 16
Atmiņas apjoms 32GB
Operatīvās atmiņas taktātrums 3200
Memory timings 16-18-18-18
Operatīvā atmiņa 32 GB
Intel Extreme Memory Profile (XMP) Yes
Unit Calculated Volume 0.000348 cubm
Nominal voltage 1.35 V
Unit Calculated Weight 0.07 kg
Frekvence 3200 MHz
Memory clock speed 3200 MHz
Moduļu skaits 2
Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija 2.0
SPD profile Yes
ECC No
Voltage 1.35 V
Internal memory type DDR4
SPD latency 38
Memory channels Dual-channel
SPD speed 2133 MHz
SPD voltage 1.2 V
SPD spriegums 1.2 V
SPD ātrums 2133 MHz