G.Skill MEMORY DIMM 32GB PC28800 DDR4/K2 F4-3600C18D-32GTZN
Atmiņa priekš DIMM
Speed 3600 MHz (PC4-28800)
Memory layout (modules x size) 2 x 16 GB
Tare other 0.10
Memory Form Factor 288-pin DIMM
Iekšējā atmiņa 32 GB
Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) 2 x 16 GB
CAS Latency 18
Units per Shipping Box 1
Memory Speed 3600MHz
Storage Capacity 32
CL 18
CAS latentums 18
Data Transfer Rate 3600
Frequency speed 3600
Operatīvā atmiņa 32 GB
Atmiņas apjoms 16GB
Intel Extreme Memory Profile (XMP) Yes
Operatīvās atmiņas taktātrums 3600
Unit Calculated Volume 0.000336 cubm
Nominal voltage 1.35 V
Unit Calculated Weight 0.19 kg
Atmiņas taktātrums 3600 MHz
Memory clock speed 3600 MHz
Windows operating systems supported Yes
Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija 2.0
Backlight colour Red/Green/Blue
SPD profile Yes
ECC No
Voltage 1.35 V
Internal memory type DDR4
Memory channels Dual-channel
SPD speed 2133 MHz
SPD voltage 1.2 V
SPD spriegums 1.2 V
SPD ātrums 2133 MHz