750 W | 100 - 240 V | Efficiency 90 % | 80
Specifikācija
Kopējā jauda 750
Product colour Black
Efficiency 90 %
Model name GP-P750GM
AC input frequency 50 - 60 Hz
AC input voltage 100 - 240 V
Fan Diameter 120 mm
Input current 12-6 A
Hold time 16 ms
Units per Shipping Box 5
Unit Calculated Volume 0.008137 cubm
Floppy disk drive cable length 120 mm
PSU ATX
Power Factor Correction (PFC) type Active
Unit Calculated Weight 2.63 kg
Total power 750 W
Motherboard power cable length 610 mm
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Purpose PC
Harmonized System (HS) code 84733020
CPU power cable length 600 mm
Number of SATA power connectors 8
Floppy drive power connector 1
PCI Express power cable length 600 mm
ATX power connector (20+4 pin) Yes
Cabling Type Fully-Modular
PCI Express power connectors (6+2 pin) 4
CPU power connector (4+4 pin) Yes
Peripheral (Molex) power cable length 120/500 mm
EPS power connector (4+4 pin) Yes