DAHUA Switch / CS4228-24GT-375 / Type L2 / Desktop/pedestal / Rack / 375 Watts / DH-CS4228-24GT-375
CS4228-24GT-375 | Type Managed | Sw
Specifikācija
Primary port count 28
Switch type Managed
Units per Shipping Box 1
Unit Calculated Volume 0.01652 cubm
Unit Calculated Weight 3.6 kg
AC input frequency 47/63 Hz
AC input voltage 100 - 240 V
Spanning tree protocol Yes
Switch layer L2
Storage temperature (T-T) -40 - 70 °C
Package depth 342 mm
Input current 7 A
Power over Ethernet (PoE) ports quantity 24
Housing material Metal
Package height 90 mm
Package weight 3260 g
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Total Power over Ethernet (PoE) budget 375 W
Package width 540 mm
Power Over Ethernet (PoE) Yes
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 26
10G support No
Product colour Black
Power supply included Yes
SFP module slots quantity 2
Flow control support Yes
Performance Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Number of VLANs 32
Virtual LAN features Port-based VLAN
VLAN support Yes
Model name CS4228-24GT-375
Forwarding rate 41.66 Mpps
MAC address table 8000 entries
Operating temperature (T-T) -10 - 55 °C
Power Source AC/DC/PoE
Switching capacity 56 Gbit/s
DHCP features DHCP client
Rack mounting Yes
Web-based management Yes
Operating relative humidity (H-H) 5 - 95 %
Storage relative humidity (H-H) 5 - 95 %
Power consumption (typical) 400 W