LG TV Set / 32" / FHD / 1920x1080 / Wireless LAN 802.11ac / Bluetooth / webOS / Black / 32LQ63006LA
32LQ63006LA.AEU | 32 " | LED | Flat | 1
Specifikācija
Unit Calculated Volume 0.056 cubm
Unit Calculated Weight 6 kg
Ekrāna veids LED
Ekrāna tehnoloģija LED
Display diagonal 32 "
USB USB 2.0
Display Resolution 1920 x 1080 pixels
TV Operating System webOS
HD type Full HD
Colour name Ceramic Black
Model 32LQ63006LA
HDMI ports quantity 2
HDMI 1.4
Power consumption (standby) 0.5 W
Package depth 142 mm
Package height 510 mm
Package weight 5850 g
Package width 812 mm
Display Technology LED
Operating System Version 22
Product colour Black
Native Aspect Ratio 16:9
Miracast Yes
Resolution 1920x1080
RMS rated power 10 W
Apple AirPlay 2 support Yes
VESA mounting Yes
Smart TV Yes
Number of Speakers 2
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Yes
Panel Mounting Interface 200 x 200 mm
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version 2.0.1
Internet TV Yes
Digital audio optical out 1
Colour Black
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 40 kWh
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours 27 kWh
Svars (ar statīvu) 4.7
High Dynamic Range (HDR) supported Yes
Video apps Catch-up TV
Desktop stand Yes
Product Net Weight 4.7 kg
Audio Return Channel (ARC) Yes
Common interface (CI) Yes
Common interface Plus (CI+) Yes
Summary LG FHD 32LQ63006LA.AEU. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Rollable display No
Screen shape Flat
Screen size 32"