SALE OUT. LG 75QNED80A3A 75" (189 cm) LED LCD TV | SALE OUT. LG TV | 75QNED80A3A | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Specifikācija
Description SALE OUT. LG 75QNED80A3A 75" (189 cm) LED LCD TV | SALE OUT. LG TV | 75QNED80A3A | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Connectivity Bluetooth
Series QNED80 Series
Frame Rate & Enhancement Technology 60 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
Model 75QNED80A3A
Type LED-backlit LCD TV
Width 167.7
Brand LG
Saleout DAMAGED PACKAGING
Product line LG
Manufacturer LG Electronics
Colour Category Black
Diagonal Class 75
Resolution 3840 x 2160
Diagonal Class (metric) 190
Display Format 4K UHD (2160p)
HDMI Ports Qty 3
Smart TV Smart TV
LCD Backlight Technology LED backlight
USB Ports Qty 2
Digital Audio Format Dolby Digital output
Image Aspect Ratio 16:9
Surround Mode Yes
HDR Capable Yes
Shipping Width 182
Shipping Depth 20
LED Backlight Technology Edge LED
Video Interface HDMI
Shipping Height 111.5
Shipping Weight 44
Comments Without stand
Flat Panel Mount Interface 400 x 300 mm