Tech-Protect QI15W-A45 3-in-1 bezvadu lādētājs / Qi / Saderīgs ar MagSafe / 15W / balts
Tech-Protect QI15W-A45 3-in-1 bez
Specifikācija
Description TECH-PROTECT QI15W-A45 3IN1 MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS CHARGER WHITE
Lādētāja tips Wireless
Power Provided 15W (Smartphone), 3W (Watch), 5W (Headphone)