Philips | 24B2N2200
/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 192
Specifikācija
Description Philips | 24B2N2200/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Colour Black
Type Speaker(s)
Pixel Pitch 0.2745
Diagonal Size 24
OS Required Microsoft Windows 10 / 11
Brand Philips
Packaged Quantity 1
Display Position Adjustments Tilt
Product line Philips
Image Contrast Ratio 1500:1
V-Sync Rate at Max Res. 120
Horizontal Viewing Angle 178
Model 24B2N2200
Manufacturer Philips
Form Factor Desktop
Native Resolution 1920 x 1080
Vertical Viewing Angle 178
Colour Support 16.7 million colours (8-bit)
Colour Category Black
TFT Technology IPS
Width 54.2
Diagonal Size (metric) 61
LCD Backlight Technology WLED backlight
Image Aspect Ratio 16:9
Adaptive-Sync Technology VESA Adaptive-Sync
Video format Full HD (1080p)
Interface DisplayPort
Shipping Width 60
Shipping Depth 12.3
Shipping Height 42
Shipping Weight 4.9
Comments With stand (highest position)
Compliant Standards TUV Rheinland Eyesafe Display
Flat Panel Mount Interface 100 x 100 mm