GOODRAM MEMORY DIMM 8GB PC25600 DDR4/GR3200D464L22S/8G
MEMORY DIMM 8GB PC25600 DDR4/GR320
Specifikācija
KIT Atmiņa No Kit
Units per Shipping Box 20
Atmiņa priekš DIMM
Spriegums 1.2 V
Unit Calculated Volume 0.0001016 cubm
Unit Calculated Weight 0.028 kg
Atmiņas formas standarts 288-pin DIMM
Iekšējā atmiņa 8 GB
Warranty Term (month) 99999 mēneši
Memory Module Configuration 1024 x 8
Total Storage Capacity 8 GB
Garantija 2 gadi
Model GR3200D464L22S/8G
Memory Type DDR4
Maximum Supply Voltage 1.35 V
Memory Modules Quantity 1
Atmiņas spriegums 1.2
Storage Capacity 8 TB
Frekvence 3200 MHz
Moduļu skaits 1
Atmiņas taktātrums 3200 MHz
Memory Speed 3200MHz
Atmiņas apjoms 8GB
Nominal Supply Voltage 1.2 V